24 лист. 2019

Вітаємо переможців!

Гуртківці Центру позашкільної освіти ( директор Христюк Н.Б ) взяли участь в обласному фестивалі анімаційного кіно "Цікава ЛялЯ."
7 лист. 2019

Семінар-тренінг практичних психологів «Можливості - обмежені, здібності безмежні»

07 листопада 2019 р на базі Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся просвітницький практичний семінар-тренінг практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти Новомосковського району «Можливості - обмежені, здібності безмежні».
23 жовт. 2019

Вітаємо переможців!

Обласні змагання зі спортивного туризму серед працівників освіти, присвячених Дню фізичної культури і спорту, Всесвітньому дню туризму та памяті Володимира Максимовича Івочки відбулися на базі Магдалинівського району.
4 жовт. 2019

З днем працівників освіти!

3 жовтня 2019 року у великій залі Новомосковської районної державної адміністрації відбулися урочистості до Дня працівників освіти.
2 жовт. 2019

Шкільний дзвоник довжиною в 115 років

Нещодавно сонячний осінній день своїм різнобарв’ям зустрічав гостей на порозі 115-річної Вільненської школи.Тепле емоціями, щедре словами, радісне змістом і багате талантами рідної землі, ознаменувалося цьогоріч ювілейне свято освітнього закладу.
2 жовт. 2019

Розвиваємо критичне мислення

У комунальному закладі освіти “Миколаївське навчально –виховне об’єднання “Заклад загальної середньої освіти – заклад дошкільної освіти” (опорний заклад) Новомосковської районної ради Дніпропетровської області 25 вересня 2019 року був проведений районний майстер-клас на тему: «Технології розвитку критичного мислення як засобу формування мисленнєвої діяльності молодших школярів в умовах НУШ».
28 вер. 2019

Ювілей у Хащівському навчально-виховному комплексі

Хащівський навчально-виховний комплекс "Школа - дошкільний заклад" відзначив 90 річний ювілей
25 вер. 2019

Участь у форумі до Дня дошкілля!

З нагоди Всеукраїнського дня дошкілля у приміщенні Дніпровської академії неперервної освіти м. Дніпра відбувся форум працівників дошкільної освіти області
23 вер. 2019

День партизанської слави

В закладах освіти району відбулися заходи з нагоди Дня партизанської слави та 76-річниці визволення Новомосковського району від нацистських окупантів.
19 вер. 2019

Методична вітальня

Засідання районного методичного об’єднання педагогіів музичного мистецтва закладів Новомосковського району відбулося на базі КЗ Вільненський НВК «Школа – дошкільний заклад»