День фізкультури та спорту в Губиниській громаді

10 вер. 2021
День фізичної культури і спорту святкується в нашій країні щорічно у другу суботу вересня.

Сьогодні в Губиниській громаді на базі дитячо-юнацької спортивної школи, яку вісімнадцять років очолює Зуєв В.М., пройшов святковий День фізкультури та спорту. Всімвідомо, щонайціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’яє спорт.Мета заходівцього дня – активізаціяфізкультурно-масовоїроботивгромаді, формування у дітейта молоді мотивацій до здорового способу життя.

Розпочали свято підняттям державного прапора. Почесне право підняти державний прапор  надано прекрасним вчителям фізичної культури Педану І.І, Комлику М.М. та їхнім вихованцям Горбаненко Марії і Харину Данилу.Для гостей свята закладами освіти громади організувано виставку спортивних досягнень учнів.

Для гостей свята закладами освіти громади організовано виставку спортивних досягнень учнів.

На святі виступали вихованці селищногобудинку культури, який очолює Жолобак І.С. Вихованці художнього керівника будинку культури Собко І.В, керівника дитячого танцювального ансамблю “Алегро”Земляної А.В., керівника гуртка театру мод “Аспазія”Сокол А.І., керівника вокального дитячого колективу “Співаночки”Войтишиної Л.І. порадували гостей і спортсменів гарними виступами. Музичний супровід спортивного свята був бездоганним.

З вітальним словом і найкращими побажаннями нашим спортсменам на святі виступив голова Губиниської громади Єрьоменко П.В.

Начальник відділу освіти, сім”ї, молоді та спорту Щербакова О.В. і голова Губиниської громади Єрьоменко П.В. нагороджували цінними подарунками  активних спортсменів громади Конюхову С.Ю., Педан А.В., Ткаченко С.А. за перше місце в районних змаганнях з пляжного волейболу і призерство в  обласних змаганнях.

За вагомий внесок у спортиві досягнення Новомосковського району і Губиниської громади щирі слова подяки і цінні подарунки отримали ветерани спорту : Комлик М.М., Деркач О.Б., Чепур В.І., Котляр М.І., Васильєв О.В., Трумбаль П.М., Зуєв В.М. Ветерани передали спортивну естафету підростаючому поколінню майбутніх переможців.

Нагородженоцінними подарунками, подяками та медалями за успіхи та перемоги у спортивних змаганнях нашу талановиту молодь - кращих учнів-спортсменів:

-Василівська гімназія: Горбаненко Марія, Прошина Ліза, Сидоренко Єгор;

-філія Андріївська гімназія Губиниського ліцею: Горбаненко Влад;

-Вільненський ліцей: Чекерес Віталіна, Шило Данило;

-Миколаївський ліцей: Лимар Ксенія, Таран Настя, Харин Данил;

-філіяМар”янівська гімназія Миколаївського ліцею: Хижняк Максим, Локоть Марія;

-Попасненська гімназія: Своякова Наталія, Кулик Дмитро, Кирюхін Богдан;

-філіяГубиниська гімназія Губиниського ліцею: Білоус Матвій, Левченко Андрій, Сорока Тихон, Цирулік Олександр;

- Губиниський ліцей: Сирова Настя, Демчук Станіслав, Ткаченко Тіна, Весловська Аліна.

Наша гордість - кращі вчителі фізичної культури закладів освіти Губиниської громади:Педан Іван Іванович, Комлик Владислав Миколайович,   ШкуркоТетяна    Василівна,   НейматовСамірФазаіл-огли, Бондар Галина Василівна, Васильєв Олександр Володимирович відзначені цінними подарунками.

Трумбаль П.М. - головний суддя всіх спортивних змагань, вчитель, який безмежно любить  спорт і дітей, відкрив спортивну сторінку нашого свята. Показово виступали  вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, які навчаються греко-римській боротьбі, грі у волейбол, займаються важкою атлетикою під керівництвом директора закладу Зуєва В.М. Учні  закладів освіти змагалися в дартсі, грали в футбол зі своїми наставниками.

День був насиченим, цікавим та змістовним, а учні, вчителі та гості свята з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

Привітання голови Губиниської селищної ради Петра ЄРЬОМЕНКО до Днь фізичної культури і спорту

За значний внесок в розвиток фізичної культури і спорту, активну участь в спортивних змаганнях нагороджуються найактивніші учасники спортивного руху громади:

Конюхова Світлана

Педан Анастасія

Ткаченко Сергій

За вагомий внесок в розвиток фізичної культури та спорту, пропагування здорового способу життя, виховання підростаючого покоління нагороджуються:

Васильєв Олександр Васильович

Деркач Олексій Борисович

Зуєв Віктор Маркович

Комлик Микола Мефодійович

Котляр Микола Іванович

Трумбаль Павло Миколайович