Чорнобиль – біль наш довічний…

14 груд. 2017
В Перещепинській ЗОШ І-ІІІст №1 14 грудня 2017 року, в День вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, в історичній рекреації другого поверху школи, було оформлено тематичний стенд «Чорнобиль – біль наш довічний», в якому розміщено пошукові матеріали про учасників ліквідації аварії на ЧАЕС жителів міста Перещепине, або його уродженців.

В Перещепинській ЗОШ І-ІІІст№1 14 грудня 2017 року, в День вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській  АЕС, в історичній рекреації  другого поверху школи, було оформлено тематичний стенд «Чорнобиль – біль наш довічний» в якому розміщено пошукові матеріали про  учасників ліквідації  аварії на ЧАЕС  жителів міста Перещепине, або його уродженців. Офіційне відкриття цього історичного куточка, в присутності тих, про кого розповідає цей стенд, відбудеться в переддень Дня пам’яті Чорнобильської трагедії, у квітні 2018р.

А в шкільній бібліотеці разом з працівниками  центральної районної дитячої бібліотеки була проведена екологічна година-реквієм для учнів 6-х класів «Чорнобиль – вічний біль України».

Плахотіна Л.В., заступник директора