Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

17 квіт. 2018

Об’єктові тренування в Перещепинській ЗОШ І-ІІІ ст №1

17 квітня з нагоди проведення 20 квітня Єдиного дня ЦЗ в Перещепинській ЗОШ І-ІІІст№1 500 учнів та 65 працівників спільно з працівниками служби НС пройшли об’єктові тренування. Під час об’єктових тренувань всі учні та працівники школи відпрацювали маршрути евакуації на випадок надзвичайної ситуації, яка цього разу мала умовну назву «пожежа в електрощитовій».
12 квіт. 2018

Критичне мислення на уроках історії – актуальна тенденція сучасної освіти

11 квітня у Вільненському НВК відбувся районний семінар – тренінг вчителів історії, присвячений розвитку критичного мислення. "Сьогодні час ставить перед учительством багато викликів, один з головних - неперервна освіта. Тому ми і зібралися задля обміну досвідом, знайомства з новими ідеями, вдосконалення практичних навичок"- саме такими словами розпочала зустріч методист відділу освіти Москаленко Таміла Дмитрівна.
12 квіт. 2018

Семінар

10 квітня 2018 року на базі Вільненського НВК «Школа – дошкільний заклад» цікаво і змістовно пройшов районний семінар-практикум учителів математики на тему: «Розвиток критичного мислення здобувачів освіти – шлях у формуванні математичної компетентності соціально-зрілої особистості в умовах сучасної освітньої парадигми».
10 квіт. 2018

VI спартакіада

Спартакіада педпрацівників Новомосковського району
31 бер. 2018

"ТЕАТРАЛЬНА МОЗАЇКА"

Обласний фестиваль
30 бер. 2018

То хто ж вони – гордість Новомосковщини?

Діти — майбутнє будь-якої нації та держави. А школа є майстернею, де формується це майбутнє. І це добре усвідомлюють освітяни нашого району. Щодня вони докладають багато зусиль, щоб виплекати гідне покоління нашої держави. Свої знання, вміння педагоги щоденно передають вихованцям. Така кропітка робота освітян за постійної дієвої підтримки районної влади, батьківської громади дали закономірний результат:
19 бер. 2018

Районний огляд - конкурс

"Моє Придніпров"я"
19 бер. 2018

"Ювілейна весна"

XX Районний конкурс "Міс Новомосковщина 2018"
12 бер. 2018

204-річниця від Дня народження Т.Г. Шевченка

В Соколівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся флешмоб по вшануванню пам’яті видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка – геніального поета, художника, пророка, мислителя, полум’яного борця за свободу та щастя народу.
7 бер. 2018

З 8 Березня!

Шановні жінки! Щиро і сердечно вітаємо Вас з 8 Березня! З Святом чарівної краси і ніжності, добра і любові! Ваші лагідні очі і дбайливі руки реально змінюють буття на краще, ви даруєте життя, виховуєте дітей, берете на свої тендітні плечі безліч турбот. Бажаємо, щоб доля була прихильною, міцними Ваші сім’ї, здоровими і розумними діти, успішними справи. Аби завжди в душі у Вас горів вогонь кохання, і хай у цей весняний час здійсняться всі Ваші бажання. нехай оточують Вас любов і шана, усмішки рідних і друзів. Щасливої Вам долі, мира, здоров’я, сімейного затишку, хай довкола Вас панують любов і гармонія! З повагою, Начальник відділу освіти Новомосковської РДА, Голова Новомосковської РО Профспілки працівників освіти і науки України

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.