Новорічні пригоди на Магадаскарі

26 груд. 2017
Відвідування святкової вистави в м.Новомосковськ, Палац культури Металургів, Соколівська ЗОШ І-ІІ ступеня

Учні початкових класів Соколівської ЗОШ І-ІІ ступеня відвідали у палаці Культури «Металургів» 26 грудня 2017 р. о 11:00 веселу, пригодницьку історію про мандрівку п'яти гномів – Веселуна, Буркотуна, Задаваки, Мудрика і Ласуна (помічника Діда Мороза), "Новорічні пригоди на Мадагаскарі".

У виставі йдеться про те, як готуючись до святкування Нового року, гноми розбирали цілу купу подарунків для діточок і ненароком зламали посох Діда Мороза. Тепер їм треба зібрати карту, яка приведе до чарівної книги заклинань. Тільки так можна полагодити посох. На їхньому шляху їм зустрічаються герої мультфільму Мадагаскар – Лев Алекс, Зебра Марті, Пінгвіни – Шпікер, Ковальський, Рядовий та інші герої. І звичайно, як же без Діда Мороза та Снігуроньки!

Діти отримали море емоцій від яскравого дійства, ростових ляльок, багатої зелені, пальм та водоспаду, океану і все це на сцені Палацу посеред зими, від чудової музики,запальних танців, пісень і інтерактивом з ними.