ЦХЕТУМ запалив Новорічні вогні

26 груд. 2017
Музично - ігрова вистава для дітей

Цхетум запалив Новорічні вогні.

24 грудня гуртки закладу: Молодіжний театр», «Бельканто», «The Best», «Творча англійська», «Анімаційний», «Умілі руки» подарували для дітей міста Перещепине   музично – ігрову  виставу  «Щасливого Нового року, або пригоди Сніговичка».

Веселі історії на сцені   об*єднали у  святковому вирі і артистів і глядачів.

Від імені Перещепинського міського голови- МАЛИЦЬКОГО ВАДИМА ВІКТОРОВИЧА ВСІХ З НОВИМ РОКОМ привітала його заступник - НІНА СТЕПАНІВНА ПОГОРІЛА.

ДИРЕКТОР ЦХЕТУМ -  ЛІДІЯ  ПАНАСІВНА ПЛАВУЦЬКА вручила нагороди гуртківцям-переможцям обласних та Всеукраїнських конкурсів, завдячила присутнім на святі ветеранам Вірі Іванівні Белімовій та Зінаїді Степанівні Колесніченко, подякувала за сприяння у придбанні  солодощів до свята: батькам гуртківців, депутату Районної ради Сачаві О.Д, заступнику міського голови Погорілій Н.С, приватним підприємцям: Коваленко В.П та Чернишовій Л.В.

Святкові віншування линули і від ГОЛОВИ БАТЬКІВСЬКОЇ РАДИ ЦХЕТУМ- ГАЛАГАН НАТАЛІЇ ВОЛОДИМИРІВНИ.

Після святкового концерту діти мали змогу поринути у превеселу  ігрову програму,    і за свої творчі здібності та кмітливість отримати солодкі подаруночки від Дідуся Морозенка та Снігуроньки.

Свято НАБИРАЄ ОБЕРТІВ. ВСІХ З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!