Районний семінар вчителів хімії

29 бер. 2016
Впровадження інноваційних технологій в роботі вчителів хімії та біології

Попасненська школа зустрічала гостей. Тут відбувся районний теоретично-практичний семінар з впровадження інноваційних форм навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках хімії. Вчитель хімії та біології. Марина Григорівна Кривошей ознайомила присутніх з методами та прийомами, якими користується у навчальному процесі, презентувала свій стиль роботи та на високому рівні з залученням мультимедійних технологій провела два відкриті уроки в 9 та 11 класах.
     Не менш захоплюючою стала презентація навчального закладу, заступника директора з навчально-методичної роботи В. М. Ріпної. Вона розповіла про історію навчального закладу, героїв села та вчителів, десять з яких є випускниками нашої школи.
      Семінар пройшов на високому рівні, про що зазначила методист районного відділу освіти І. Л. Грапенко.

Ми пишаємося нашими вчителями та здобутками, бо знаємо, що навчати дітей – це покликання.