"ВОСКРЕСНИ, ПИСАНКО!"

29 бер. 2016
Районна виставка

У рамках Всеукраїнського конкурсу писанок "Писанковий рай - 2016" у приміщенні районної дитячої школи мистецтв відбулась презентація районної виставки "Воскресни, писанко!".

На заході були присутні: перший заступник Голови Новомосковської РДА Олександр Юрійович Чечеленко, начальник відділу освіти Новомосковської РДА Олена Володимирівна Щербакова, начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Вікторія Анатоліївна Савченко. Виставку відкрила директор РДШМ Олена Павлівна Пред

Для широкого загалу в експозиції  представлено більше 500 писанок від 38 навчальних закладів Новомосковського району. На виставці також можна познайомитись з роботами  майстрів прикладного мистецтва: Наталії Рабінович,  Анни Жуковець, Олександри Стрибки, Володимира Сипало та талановитої перещепинської родини  Миколи та Алли Сумнікових і іїх донечки Анни. Яскравим вкрапленням вернісажу є  вироби в техніці орігамі членів клубу ветеранів "Калинонька" керівник О.П.Кучина.

Учні Перещепинської ЗОШ № 1, вихованці І.О.Майстренко гуртка "Умілі руки" ЦХЕТУМ /директор Л.П.Плавуцька/ відвідали виставку, продемонстрували свої роботи і разом із почесними гостями висловили побажання, щоб дана експозиція принесла перемогу Новомосковщині  у м.Києві на Всеукраїнському фестивалі писанок.