1 лют. 2017
Вітаємо наших переможців!!! ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з екології посіла учениця 10 класу Спаської ЗОШ І-ІІІ ст. Циган Владисла, вчитель Козинець Валентина Вікторівна; ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури посіла учениця 9 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. Довгополова Поліна, вчитель Ішманова Вікторія Юріївна; ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології посіли учениця 9 класу Знаменівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Коломоєць Ольга, вчитель Строць Наталія Іванівна; учень 11 класу Знаменівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Головко Олександр, вчитель Головко Світлана Іванівна; ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії посіли: учениця 8 класу Знаменівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Мороз Ярослава, вчитель Міщенко Любов Вікторівна; учениця 10 класу Перещепинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Желюк Ангеліна, вчитель Кокарєва Лідія Григорівна; учень 11 класу Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. Качанов Михайло, вчитель Гулькіна Світлана Іванівна.

Бажаємо нових досягнень і надалі!