Всесвітній День довкілля в закладах освіти

20 квіт. 2021
Щороку у третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля. Це чудова нагода вкотре наголосити на важливості відповідального ставлення до навколишнього середовища. Заклади освіти Губиниської селищної ради прєдналися до проведення Всесвітнього Дня довкілля.

Проблема збереження природних ресурсів  й життя на планеті є особливо гострою. Незворотні зміни клімату, природні катаклізми — природа ставить перед нами дилему: або ми змінимо своє ставлення до неї, або усе живе перестане існувати.

День довкілля дає можливість всім нам ще раз проаналізувати своє ставлення до навколишнього середовища і якомога швидше приєднатися до активної природоохоронної діяльності. А зробити кожен може багато, варто почати – і все неодмінно вийде.

Колективи освітніх закладів Губиниської громади разом зі своїми вихованцями активно провели День довкілля: прибирали й упорядковували території закладів освіти, парків, зупинок, балок, узбіч доріг, висаджували квіти й дерева.

Заходи до Дня довкілля в КЗ "ЗДО "Дюймовочка"

До Дня ДОВКІЛЛЯ у Вільненському ЗЗСО відбулися заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, під гаслом   “Почнемо з себе – покажемо приклад іншим!”.

Здобувачі освіти та працівники закладу стали активними учасниками шкільної екологічної толоки “Чиста школа-чиста країна”. А юні художники закладу продемонстрували свої таланти, підготувавши тематичні агітаційні листівки.

Це була чудова нагода вкотре наголосити на важливості відповідального ставлення до навколишнього середовища.

Всесвітній День довкілля вже органічно ввійшов у життя  Миколаївського ЗДО "Чебурашка" Губиниської селизщної ради. Цей захід став днем активних практичних дій на захист та примноження природного середовища. До Дня   довкілля у ЗДО «Чебурашка»  з дошкільниками, колективом садочка були проведені  заходи: очищення території від сміття та торішнього листя, обрізка дерев і кущів та їх обкопування, впорядкування території , облаштування клумб, квітників, газонів.

День довкілля в Губиниській філії

Не тільки учні, а й учителі та працікники КЗ "Попасненського ЗЗСО" долучилися до челенджу "Чиста школа - чиста планета". Упорядкувалипришкільну територію та територію домашню, висадили квіти, дерева. Отримали задоволення від колективної роботи.

День довкілля в Гнатівському ЗЗСО

День довкілля в Миколаївському ЗЗСО (ОЗ)

День довкілля в Хащівській філії

День довкілля в Андріївській філії