Тиждень безпеки дитини в ЗДО

26 квіт. 2021
з 19 квітня по 23 квітня 2021р. в заклаах дошкільної освіти Губиниської селищної ради проведено тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності «Здоров’я дитини – здоров’я нації».

Мета проведення тижня: сприяння здоровому способу життя та БЖД в ЗДО «Здоров’я дитини – здоров’я нації» — поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку вмінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Бесіда з дітьми: “Чистота - запорука здоров’я” та з Заняття з валеології на тему : “Квітка здоров’я” проведені в дошкільній групі Попасненського ЗЗСО

“Через здоров’я – до гармонії світу!”

Бути здоровим – красиво і стильно у  дошкільному підрозділі групи дошкільного

відділення КЗ «Вільненський ЗЗСО».

“Безпека в побуті”  в дошкільній групі Попасненського  ЗЗСО .

Заняття на тему: “Абетка безпеки”. Перегляд мультфільму: “Небезпечні іграшки”.

Дидактична гра: “Корисна та шкідлива їжа”.

Небезпека в природі.”Спостереження за комахами. Рухлива гра: “Веселі комахи”.

Заняття з фізичного розвитку на тему: “Хоч і маленька комаха, але може бути небезпечною”

“Безпечний рух – твій вірний друг”.

Інтегроване заняття на тему: “Будьмо обережні на дорогах”

В рамках тижня сприяння здоровому способу життя та БЖД «Здоров’я дитини – здоров’я нації» в КЗ "Миколаївський ЗДО"  було оновлено куточки з правил безпеки для дітей весною та влітку. Для батьків були розроблені пам’ятки з профілактики дитячого травматизму та збереження здоров’я. Спільна робота  педагогів з дітьми, батьками розширює уявлення дітей про збереження власного життя і здоров’я, про небезпеку, що очікує в різних ситуаціях. Діти вчилися правильно обирати безпечні місця для ігор, вихователі формували у них поняття про необхідність дотримання правил безпеки.

В рамках тижня сприяння здоровому способу життя та БЖД «Здоров’я дитини – здоров’я нації» в дошкяільних групах КЗ "Миколаївський ЗЗСО (ОЗ)"  проведено ряд відповідних заходів:

В рамках тижня сприяння здоровому способу життя та БЖД «Здоров’я дитини – здоров’я нації» в дошкяільній  групі Хащівської філії  КЗ "Миколаївський ЗЗСО (ОЗ)"  проведено ряд відповідних заходів:

Тиждень безпеки життедіяльності  «Здоров’я дитини – здоров’я нації» в КЗ " Королівський ЗДО "Малятко"

Звіт про проведення тижня безпеки життєдіяльності дитини та тижня сприяння здоровому способу життя «Здоров’я дитини-здоров’я нації». Цивільного захисту та надзвичайної ситуації у КЗ ЗДО «Дюймовочка» Губиниської селищної ради