Територіальний фестиваль писанок

22 квіт. 2022
На базі комунального закладу ‟Центр позашкільної освітиˮ Губиниської селищної ради з 5 по 15 квітня 2022 року пройшов територіальний фестиваль писанок “Писанковий рай”

Згідно плану роботи відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Губиниської селищної ради та плану роботи комунального закладу “Центр позашкільної освітиˮ Губиниської селищної ради, з метою популяризації українських традицій, мистецтва писанкарства в Україні, розвитку і поширення українського писанкарства, пропаганди розвитку української культури та сімейних цінностей, творчого розвитку дітей та юнацтва, патріотичного і громадянського виховання дітей, задоволення їх потреб у творчій самореалізації на базі комунального закладу ‟Центр позашкільної освітиˮ Губиниської селищної радиз  5 по 15 квітня 2022 року пройшов територіальний фестиваль писанок “Писанковий рай”.

Участь у Фестивалі прийняли 28 здобувачів освіти із 4 закладів освіти: Миколаївського ліцею (директор Антоненко Н.В.), Губиниського ліцею (директор Новицька Т.П.), Вільненського ліцею (директор Бойко І.Г.), комунального закладу ‟Центр позашкільної освітиˮ (директор Христюк Н.Б.). Журі розглянуло 48 робіт та визначило переможців.

Роботи учасників Фестивалю вразили журі своєю винахідливістю та креативністю.