Народний депутат України Микола Павлович Солошенко вручає автобус дітям

28 серп. 2012
Народний депутат України Микола Павлович Солошенко напередодні нового навчального року вручив шкільний автобус учням Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Народний  депутат України Микола Павлович Солошенко 28 серпня 2012 року у приміщенні районної державної адміністрації, в день проведення районної конференції педагогічних працівників Новомосковського району,  вручив шкільний автобус для підвозу учнів на навчання до Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вручення проходило урочисто в присутності виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Тарана Андрія Миколайовича, голови Новомосковської районної ради Сухого Миколи Григоровича, начальника районного відділу освіти Даніліна Володимира Андрійовича, працівників районного відділу освіти, педагогів навчальних закладів району та представників засобів масової інформації. Освітяни нашого району щиро вдячні Миколі Павловичу за постійну турботу та підтримку.