"Посмішка дарує радість"

25 лист. 2015
І районний фестиваль інсценізованих байок

«Доброго ранку, доброго дня,

весела родино, байкарська рідня!»

Саме так вітали учасників І районного фестивалю інсценізованих байок, учнів: Гвардійської, Видвиженівської, Королівської, Мар*янівської, Піщанської, Миколаївської, Меліоративної, Євецько - Миколаївської шкіл; Панасівського, Гнатівського, Новостепанівського,  Малокозирщанського, Вільненського, Василівського НВК та Перещепинського НВК «Родина», а ще Губиниських шкіл № 1 та № 2, Перещепинських шкіл № 1 та № 2, Знаменівської школи № 1, ведучі, вихованці  ЦХЕТУМ.

Фестиваль «Посмішка дарує радість» відбувся за ініціативи районного методичного об*єднання вчителів зарубіжної літератури. Журі у складі: методиста відділу освіти Новомосковської  районної державної адміністрації     ЗІНАЇДИ  ІВАНІВНИ  РАДОВСЬКОЇ, директора Центру художньо - естетичної творчості учнівської молоді   ЛІДІЇ ПАНАСІВНИ  ПЛАВУЦЬКОЇ, методиста центру  НЕЛЛІ ІВАНІВНИ БОНДАР та керівника районного методоб*єднання ОЛЕНИ ВОЛОДИМИРІВНИ ПИРІГ високо оцінили рівень підготовки учасників та глибоке розуміння жанру. Визначили переможців та побажали, щоб  байка і надалі залишалася доброю приятелькою, подругою та наставницею на гідні вчинки та прозорі думки.

Ведучі фестивалю, вихованці ЦХЕТУМ,  та почесне  журі