Інформація щодо організації оздоровчої кампанії 2018 р

6 бер. 2018
До уваги батьків (опікунів) та осіб , що їх замінюють! На даний час, відділом освіти Новомосковської РДА, проводиться тендерна закупівля путівок у стаціонарні морські оздоровчі заклади для оздоровлення учнів закладів району. Для внесення вашої дитини в базу даних дітей, які мають право на тримання путівки, Вам необхідно звернутися із заявою до школи в якій навчається ваша дитина. До заяви ОБОВ’ЯЗКОВО надати копії документів, які підтверджують статус дитини (перелік документів можна уточнити в школі, на даному сайті в розділі «Оздоровлення» або у відділі освіти). Тільки після проведення тендерної закупівлі путівок, буде відомо місце і час поїздки на оздоровлення в дитячий табір та будуть уточнюватися списки дітей, та інші організаційні питання.

Наказ управління соціального захисту населення Новомосковської райдержадміністрації від 09.02.2018 № 13-з "Про затвердження Порядку організації оздоровлення та відпочинку дітей"

Інформація  відділу освіти Номосковської РДА щодо організації оздоровчої компанії 2018