Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

18 черв. 2018

У зв’язку із наявністю вакантної посади директора Попасненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області

в термін з 11.05.2018 року по 18.06.2018 відділом освіти проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Попасненської ЗОШ I-III ступенів. Відповідно до Порядку проведення конкурсу та призначення директорів закладів загальної середньої освіти з 11.05.2018 року до 11.06.2018 року було здійснено прийом і розгляд документів претендентів. Для участі у конкурсі подали документи педагогічні працівники Попасненської ЗОШ I-III ступенів: вчитель математики Влох-Дідковська Юлія Петрівна, вчитель початкових класів Кірюхіна Світлана Вікторівна, вчитель початкових класів Мельник Оксана Анатоліївна. Конкурсною комісією були розглянуті документи, надані кандидатами, всі вони були допущені до участі у конкурсі. Конкурсний відбір проходив у вигляді співбесіди з кандидатами членами конкурсної комісії, публічної презентації плану розвитку загальноосвітнього навчального закладу тестування по перевірці знань нормативно-правових актів в галузі освіти, що проходили 14 червня 2018 року у відділі освіти адресою: м. Новомосковськ, вул.. Гетьманська, 12. На засіданні конкурсної комісії підведені підсумки конкурсного відбору, висновок щодо результатів конкурсного відбору оформлений підсумковим протоколом, видано наказ відділу освіти № 326-з від 18.06.2018 “Про підсумки конкурсу на заміщення вакантної посади директора Попасненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області”. За рішенням конкурсної комісії визнано переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Попасненської ЗОШ I-III ступенів Влох-Дідковську Юлію Петрівну. Конкурсною комісією, у разі надходження, з 19 червня 2018 року по 23 червня 2018 року будуть розглянуті обґрунтовані заперечення претендентів щодо висновку.
15 черв. 2018

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл"("Джура").

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл"("Джура").Рій "Осавул Підкови" Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області.
8 черв. 2018

Постанова КМУ від 30 травня 2018 року № 417

"Деякі питання реалізації права осіб на першочергове зарахування до закладів вищої медичної і педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням"
8 черв. 2018

Самоцвіти Дитячого Дня.

Веселі канікули
6 черв. 2018

Мовний табір «GoCamp2018» у м. Перещепине з іноземним волонтером з Непалу

У Перещепинській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відкрився мовний табір Go Camp 2018 з іноземним волонтером з Непалу Sudarshan de Idebus (https://www.facebook.com/idebus.sudarshan)
25 трав. 2018

Інформація

щодо проведення заходів, присвячених 80 роковинам Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років
24 трав. 2018

Асамблея відмінників 2018 р

21 трав. 2018

Відзначення Дня Європи

На виконання доручення голови Дніпропетровської облдержадміністрації, доручення виконуючого обов’язки голови Новомосковської райдержадміністрації,з метою забезпечення підтримки державної політики і реалізації стратегії європейської інтеграції на регіональному рівні відповідно до сучасного етапу взаємовідносин України з Європейським Союзом відділом освіти райдержадміністрації та загальноосвітніми та позашкільними навчальними закладами було проведено:
19 трав. 2018

Всесвітній день вишиванки 17.05.18 у Піщанській ЗОШ Новомосковського району

Всесвітній день вишиванки 17.05.18 у Піщанській ЗОШ Новомосковського району за участтю учнів та вчителів Соколівської ЗОШ
18 трав. 2018

День Європи у Соколівській ЗОШ І-ІІ ступенів

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.