Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!Пам’яті Героїв Крут“Свіча Голокосту не згасне”

25 бер. 2024

Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі

25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.
7 бер. 2024

"Спільно до навчання"

7 березня, у Губиниському ліцеї пройшла "Не лекція" з телеведучим Олександром Педаном. Це проєкт "Спільно до навчання" дитячого фонду ООН "Юнісеф".
23 лют. 2024

"Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

В Губиниській громаді пройшли змагання 2 етапу "Всеукраїнських шкільних ліг Пліч-о-пліч"з баскетболу.
5 лют. 2024

Вітаємо переможців!

Почесне ІІІ місце серед представлених понад 1200 робіт із різних регіонів України виборов учнівський колектив 7 класу Василівської гімназії Губинської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області (керівник: Волощенко Олена Борисівна)
29 січ. 2024

Пам’яті Героїв Крут

Сьогодні українці згадують бій під Крутами у 1918 році. Це не просто історична подія, це один із символів нашої нескореності.
27 січ. 2024

“Свіча Голокосту не згасне”

27 січня весь світ вшановує пам'ять та відзначає Міжнародний день Голокосту!!!
25 груд. 2023

Щиро вітаємо з Різдвом Христовим!

Різдво – одне з найважливіших християнських свят та улюблене зимове свято багатьох українців, що наповнює людські серця теплом і милосердям.
21 груд. 2023

Відкриття Класу безпеки

Створення Класу безпеки – це кропітка командна робота педагогів, учнів, спеціалістів відділу освіту та інших небайдужих людей.
6 груд. 2023

з нагоди "Дня Збройних сил України"

Наближаємо перемогу разом!
25 лист. 2023

“Голодомор: ПАМ’ЯТАЄМО!”

Щороку в четверту суботу листопада українці у всьому світі вшановують пам’ять жертв голодоморів.

25 бер. 2024
7 бер. 2024