У зв’язку із наявністю вакантної посади директора Попасненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області

18 черв. 2018
в термін з 11.05.2018 року по 18.06.2018 відділом освіти проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Попасненської ЗОШ I-III ступенів. Відповідно до Порядку проведення конкурсу та призначення директорів закладів загальної середньої освіти з 11.05.2018 року до 11.06.2018 року було здійснено прийом і розгляд документів претендентів. Для участі у конкурсі подали документи педагогічні працівники Попасненської ЗОШ I-III ступенів: вчитель математики Влох-Дідковська Юлія Петрівна, вчитель початкових класів Кірюхіна Світлана Вікторівна, вчитель початкових класів Мельник Оксана Анатоліївна. Конкурсною комісією були розглянуті документи, надані кандидатами, всі вони були допущені до участі у конкурсі. Конкурсний відбір проходив у вигляді співбесіди з кандидатами членами конкурсної комісії, публічної презентації плану розвитку загальноосвітнього навчального закладу тестування по перевірці знань нормативно-правових актів в галузі освіти, що проходили 14 червня 2018 року у відділі освіти адресою: м. Новомосковськ, вул.. Гетьманська, 12. На засіданні конкурсної комісії підведені підсумки конкурсного відбору, висновок щодо результатів конкурсного відбору оформлений підсумковим протоколом, видано наказ відділу освіти № 326-з від 18.06.2018 “Про підсумки конкурсу на заміщення вакантної посади директора Попасненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області”. За рішенням конкурсної комісії визнано переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Попасненської ЗОШ I-III ступенів Влох-Дідковську Юлію Петрівну. Конкурсною комісією, у разі надходження, з 19 червня 2018 року по 23 червня 2018 року будуть розглянуті обґрунтовані заперечення претендентів щодо висновку.

На підставі висновку та заперечень (за наявності) 25 червня 2018 року буде укладений контракт з переможцем конкурсу та здійснено призначення його на посаду директора Попасненської ЗОШ I-III ступенів терміном на два роки.