Створення безпечного середовища в закладах освіти

РЕКОМЕНДАЦІЇ  для батьків при перевірці мобільного пристрою дитини на предмет перебування в «групах смерті» в соціальних мережах та мобільних месенджерах

Психолого-педагогічна профілактика залежної поведінки  у здобувачів освіти

Ризикииі виклики Інтернет-простору: як підготувати вчителя і учня?

Безпека ONLINE (навчально-методичний посібник)

Звіт начальника ГУНП Дніпропетровської області перед населенням

Соціальна обумовленість та показники здоров'я підлітків та молоді

Булінг та кібербулінг у підлітковому середовищу