Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

8 жовт. 2018

Обласна конференція

04 жовтня в м. Дніпрі (в актовій залі Машинобудівного коледжу) відбулася обласна науково-практична конференція ,,День психологічної служби системи освіти Дніпропетровщини'' - рік 27-й'', в якій взяли участь практичні психологи та соціальні педагоги Новомосковського району. Висловлюємо подяку організаторам конференції за змістовність, професійність,практичність та створення теплої і дружньої атмосфери заходу.
5 жовт. 2018

Зі святом вас, дорогі педагоги, з Днем вчителя!

Нехай кожен день ваш буде наповнений посмішками, квітами, правильними відповідями і відмінними оцінками учнів, вашими творчими ідеями і яскравими талантами, мудрістю і натхненням, радістю і любов’ю, високими зарплатами і гідними преміями, душевним спокоєм і простим щастям! Впевнений у взаємній зацікавленості щодо підготовки майбутніх спеціалістів з вищою освітою і сподіваюся на подальше співробітництво. З повагою, Перший проректор НМетАУ проф., д.т.н. В.П. ІВАЩЕНКО
4 жовт. 2018

Вітання!

Шановні колеги! Вітаємо Вас з професійним святом - Днем працівника освіти! Святом добра, мудрості та відданості справі виховання молоді! Нехай Ваше життя стелиться барвистими рушниками здоров'я, достатку і щастя, бо не руками, а серцями своїми сієте щодня цілющі зерна істини та любові. Хай здійснюються Ваші найзаповітніші плани і мрії. З повагою відділ освіти Новомосковської райдержадміністрації, РО Профспілки працівників освіти і науки
1 жовт. 2018

З Днем дошкілля!

Привітання Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з Днем вихователя та всіх дошкільних працівників. Дорогі вихователі та всі працівники дошкілля! Сьогодні ми відзначаємо ваше професійне свято,тому хочемо від щирого серця привітати вас із ним. Зичимо щастя, радості та сил на вашому життєвому шляху. Даруємо також кілька теплих вітальних слів від Міністра Лілії Гриневич. Зі святом! 28 вересня 2018 року відбулися заходи з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля у м. Києві за участю першого заступника Міністра Ковтунець В.В. Методист відділу освіти Новомосковської райдержадміністрації Мірошниченко Т.М. відзначена Подякою Міністерства освіти і науки України.
27 вер. 2018

"А вдічність ітиме від роду до роду в піснях і легендах про подвиг народу"

круглий стіл
25 вер. 2018

Реалізація правоосвітницького проекту « Я маю право!» у Вільненському НВК

Участь учнів Вільненського НВК у правоосвітницькому проекті «Я маю право!»
25 вер. 2018

До 100-річчя Української революції. Круглий стіл «Створення української армії - запорука незалежності»

20 вер. 2018

Оголошення

про конкурс на заміщення вакантних посад працівників ІРЦ. Відділ освіти Новомосковської державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад фахівців КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр «Росток» Новомосковської районної ради Дніпропетровської області, що знаходиться за адресою: 51254 вул. Шкільна, 1 с. Миколаївка, Новомосковський район, Дніпропетровська область: • вчителя-дефектолога, • вчителя-логопеда, • практичного психолога, • вчителя-реабілітолога.
19 вер. 2018

100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського Соколівська ЗОШ І-ІІ ступеня

Вшанування пам'яті видатного педагога Василя Сухомлинського
18 вер. 2018

Безпека дорожнього руху Соколівська ЗОШ І-ІІ ступеня

Правила пішохідного руху, світлофори та їх призначення

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.