Асамблея відмінників 2018 р

24 трав. 2018
Асамблея відмінників 2018 р

Свято найкмітливіших, найрозумніших, найталоновитіших!
23 травня 2018-го року в Піщанському будинку культури відбулося щорічне свято-асамблея, на якому відзначають найталоновитіших дітей села Піщанки, а в цьому році і села Соколово. Понад 100 дітей Піщанки та Соколово отримали грамоти та подарунки в номіціях: кращі учні( призери обласних олімпіад та відмінники), кращі спортсмени (переможці всеукраїнських конкурсів та чемпіонатів), кращі в сфері мистецтва та сцени і багато інших. Гостей вітали неймовірні таланти Піщанської школи: веселі танці, фолькльорний ансамбль з українськими піснями, хор та інше. Також в честь свята відбулася приголомшлива виставка творчості юних талантів, де було представлено багато виробів в різних направленнях.
До привітань найактивніших спортсменів долучився Суліма Олександр Іванович (голова ФГ "Любава та Голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Новомосковського р-ну). Всі діти отримали почесні грамоти та солодкі подарунки, а також особисто від Суліми О.І. та ФГ "Любава" декілька спортсменів представлені до нагороди в вигляді грошової премії та фірмових подарунків від фермерського господарства. Це переможці всеукраїнських змагань повітряних зміїв та неодноразовий призер чемпіонатів України з гирьового спорту.
До привітань найрозумніших та найталановитіших також долучилися : Мазниця Микола Павлович(голова Піщанської сільської ради), Горщар Олена Анатоліївна, Жигалко Юрій Анатолійович (фермери,члени АФПЗНР).
З впевненістю можна сказати : "Свято пройшло на славу".