Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

3 трав. 2018

ІНФОРМАЦІЯ про проведення заходів, присвячених Дню охорони праці в закладах освіти Новомосковського району у 2018 році

На виконання наказу відділу освіти № 199-з від 11.04.2018 «Про організацію проведення Тижня охорони праці та Дня охорони праці в навчальних закладах району» з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та навчання, спрямованих на формування культури охорони праці майбутніх працівників, в період з 23 по 27 квітня 2018 року в закладах освіти був проведений Тиждень охорони праці та єдиний День охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління». В рамках Тижня охорони праці вжиті профілактичні заходи щодо підвищення правової обізнаності молоді щодо ризиків для молодих працівників на виробництві.
27 квіт. 2018

Звернення

Звернення членів комісії з реорганізації комунального закладу "Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва" Дніпропетровської обласної радиі" до керівників, вчителів, вихованців та їх батьків Дніпропетровської області. Від 27.04.2018 року
25 квіт. 2018

Тривожні дзвони Чорнобиля

Щороку в Перещепинській ЗОШ І-ІІІст №1 до Дня вшанування учасників ліквідації Чорнобильської аварії та на День пам»яті цієї катастрофи проходять зустрічі з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС жителями та уродженцями міста Перещепине, членами їх сімей.
23 квіт. 2018

Душа і гордість нації – рідна державна мова

Заходи до Року державної мови, які проведені у Вільненському НВК
21 квіт. 2018

День Довкілля – ранок планети Земля!

21 квітня відзначається Всеукраїнський День навколишнього середовища (День Довкілля). З метою формування бережного ставлення до навколиш нього середовища учні та всі працівники Перещепинської ЗОШ І-ІІІст№1 активно включилися до цієї надзвичайно важливої місії. Учні початкової школи збирали гілочки та підмітали подвір’я, старшокласники обкопували дерева, насаджували клумби, готували до робочого стану пришкільний спортивний майданчик.
20 квіт. 2018

День цивільного захисту Соколівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Єдиний День цивільного захисту в Соколівській ЗОШ І-ІІ ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області

День довкілля Соколівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

День довкілля

19 квітня працівники відділу освіти Новомосковської райдержадміністрації взяли участь в щорічній всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля». Та здійснили прибирання навколо будівлі відділу освіти. Проведення Дня довкілля є хорошим приводом проявити здатність до об'єднання навколо ідеї екологічного та духовного розвитку держави, підтвердженням свідомого ставлення до збереження навколишнього середовища Запрошуємо всіх долучитися та прийняти учать у щорічній всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля»!

Тренування з евакуації

17 квітня 2018 року у загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах Новомосковського району Дніпропетровської області в рамках практичних навчань з дотримання учасниками освітнього процесу правил протипожежної безпеки проводилися практичні тренування з евакуації учнів із приміщень в разі виникнення пожежі. Практичні навчання проводились спільно з працівниками служби НС. Під час тренувань учні і працівники навчальних закладів відпрацювали маршрути евакуації на випадок пожежі. Школяри познайомились з сучасним обладнанням та одягом пожежників, особливостями праці цієї мужньої професії.
17 квіт. 2018

Практичне тренування з питань евакуації у разі загрози або виникнення пожеж Соколівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Проведення практичного тренування у Соколівській ЗОШ І-ІІ ступенів з питань евакуації у разі загрози або виникнення пожеж

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.