Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

3 вер. 2018

Перше вересня - День знань! Піщанська школа приймає першокласників!

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!
28 серп. 2018

Cерпневі заходи педагогічних працівників

23 серп. 2018

“Я єсть народ, якого правди сила ніким звойована ще не була”

Святкова хода та участь в урочистостях
23 серп. 2018

КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр «Росток»

У зв’язку із відкриттям КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр «Росток» Новомосковської районної ради Дніпропетровської області та наявністю вакантної посади директора в термін з 19.07.2018 року по 23.08.2018 відділом освіти проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр «Росток» Новомосковської районної ради Дніпропетровської області.
14 серп. 2018

Обласні серпневі наради

З 21 по 30 серпня 2018 року в Дніпровській академії неперервної освіти проводитиметься ряд заходів – серпневих нарад педагогічних працівників у формі вебінарів, секційних засідань, конференцій. Всю інформацію можна переглянути на сайті Відділу освіти в розділі ДО СЕРПНЕВИХ НАРАД
19 лип. 2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!

Відділ освіти Новомосковської райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр «Росток» Новомосковської районної ради Дніпропетровської області, що знаходиться за адресою: 51254 вул. Шкільна, 1 с. Миколаївка, Новомосковський район, Дніпропетровська область.
4 лип. 2018

Телефонограма від 03.07.2018 р

щодо виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25.04.2017 “Про затвердження Плану заходів з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю, до першої доповіді України про виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю на період до 2020 року”
2 лип. 2018

НУШ

18, 19, 20 та 25, 26, 27 червня на базі Новомосковської ЗОШ №15 відбулося тренінгове навчання вчителів англійської мови майбутніх першокласників НУШ. Навчання проводила досвідчена вчителька-тренер проекту Британської ради Грапко Тетяна Анатоліївна.
20 черв. 2018

«Хай сонцю і квітам всміхаються діти!»

У Вільненському НВК весело і цікаво пройшли дні канікул для дітвори під час дитячого табору відпочинку «Сонечко»
20 черв. 2018

DNEPR VALSE 2018

Один із кращих шкільних вальсів

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.