Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

23 жовт. 2019

Вітаємо переможців!

Обласні змагання зі спортивного туризму серед працівників освіти, присвячених Дню фізичної культури і спорту, Всесвітньому дню туризму та памяті Володимира Максимовича Івочки відбулися на базі Магдалинівського району.
4 жовт. 2019

З днем працівників освіти!

3 жовтня 2019 року у великій залі Новомосковської районної державної адміністрації відбулися урочистості до Дня працівників освіти.
2 жовт. 2019

Шкільний дзвоник довжиною в 115 років

Нещодавно сонячний осінній день своїм різнобарв’ям зустрічав гостей на порозі 115-річної Вільненської школи.Тепле емоціями, щедре словами, радісне змістом і багате талантами рідної землі, ознаменувалося цьогоріч ювілейне свято освітнього закладу.
2 жовт. 2019

Розвиваємо критичне мислення

У комунальному закладі освіти “Миколаївське навчально –виховне об’єднання “Заклад загальної середньої освіти – заклад дошкільної освіти” (опорний заклад) Новомосковської районної ради Дніпропетровської області 25 вересня 2019 року був проведений районний майстер-клас на тему: «Технології розвитку критичного мислення як засобу формування мисленнєвої діяльності молодших школярів в умовах НУШ».
28 вер. 2019

Ювілей у Хащівському навчально-виховному комплексі

Хащівський навчально-виховний комплекс "Школа - дошкільний заклад" відзначив 90 річний ювілей
25 вер. 2019

Участь у форумі до Дня дошкілля!

З нагоди Всеукраїнського дня дошкілля у приміщенні Дніпровської академії неперервної освіти м. Дніпра відбувся форум працівників дошкільної освіти області
23 вер. 2019

День партизанської слави

В закладах освіти району відбулися заходи з нагоди Дня партизанської слави та 76-річниці визволення Новомосковського району від нацистських окупантів.
19 вер. 2019

Методична вітальня

Засідання районного методичного об’єднання педагогіів музичного мистецтва закладів Новомосковського району відбулося на базі КЗ Вільненський НВК «Школа – дошкільний заклад»
12 вер. 2019

Установча нарада для практичних психологів

На базі Інклюзивно-ресурсного центру "Росток" Новомосковської районної ради відбулася інструктивно-методична нарада для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти за темою: «Про пріоритетні напрями роботи працівників психологічної служби закладів освіти на 2019/2020 навчальний рік»
5 вер. 2019

Єдиний урок "Я маю право"

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» в закладах освіти Новомосковського району пройщов єдиний урок на тему: «Я маю право».

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.