«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

30 груд. 2020

З Новим 2021 роком!

Шановні наші освітяни! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
19 груд. 2020

День Святого Миколая

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.
15 груд. 2020

Права людини понад усе

З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, відповідно до Закону України Про охорону дитинства, Конвенції ООН про права дитини з 10 грудня по 14 грудня у закладах освіти пройшов Тиждень права.
7 груд. 2020

Всесвітній день української хустки

Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки.
7 груд. 2020

Обереги для військових

Відомо, що найбільшу захисну силу має оберіг, створений руками дитини.
4 груд. 2020

Дню Збройних Сил України присвячено….

До Дня Збройних Сил України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, виховання в учнівської молоді глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо суверенності держави та захисту її кордонів у навчальних закладах району протягом тижня проведено низку інформаційно-вітальних заходів.
29 лист. 2020

День пам’яті жертв Голодоморів

На підставі президентських указів День пам’яті жертв Голодоморів відзначається щорічно в четверту субботу листопада. Цього року пам’ять загиблих від штучного голоду Україна вшановуватиме 28 листопада.
23 лист. 2020

День Гідності і Свободи

День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
2 лист. 2020

Участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек

Мета Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек - об'єднання духовних і інтелектуальних ресурсів України для розвитку вітчизняних шкільних бібліотек як каталізаторів процесів виховання, освіти та розвитку дітей і юнацтва.
16 жовт. 2020

Всесвітній день здорового харчування

Всесвітній день здорового харчування відзначається 16 жовтня

30 квіт. 2024
30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!
18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024