«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

1 черв. 2020

Нехай же стане Днем дитини у всьому Світі кожен день!
25 трав. 2020

ВІТАЄМО!

Вітаємо переможців!
14 трав. 2020

Відповіді на питання

Відповіді на найпоширеніші запитання щодо навчання та закінчення навчального року в умовах карантину пов’язаного із недопущенням поширення COVID-19.
28 квіт. 2020

Всесвітній день охорони праці

28 квітня - Всесвітній день охорони праці!
16 бер. 2020

Про відміну прийому громадян
12 бер. 2020

Тритижневий карантин

З 12 березня 2020 року запроваджується тритижневий карантин у всіх закладах освіти
10 бер. 2020

206–ої річниця від дня народження Т.Г.Шевченка

В закладах освіти Новомосковського району проведені заходи з відзначення 206–ої річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
10 бер. 2020

Плідна співпраця – запорука успіху в духовно-ціннісній освіті

Вільненський навчально-виховний комплекс "Школа-дошкільний заклад" - постійний учасник обласних експериментів
5 бер. 2020

Зі святом весни!

Шановні жінки! Вітаємо Вас з Міжнародним жіночим днем 8 березня!
21 лют. 2020

До Міжнародного Дня рідної МОВИ

21 лютого – Міжнародний День рідної мови.

30 квіт. 2024
30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!
18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024