Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

4 вер. 2019

Вітаємо переможців спортивних змагань!

Новомосковський район посідає почесне ІІ місце в загальнокомандному заліку Олімпіади учнів закладів загальної середньої освіти Дніпропетровської області.
29 серп. 2019

Серпневі методичні наради

Серпневі наради для керівників закладів освіти і методичних обєднань пройшли під гаслом «Нова українська школа – впевнений поступ освітньої реформи»
16 серп. 2019

Готовність закладів освіти до навчального року

Заклади освіти Новомосковського району підготовлені і до 2019-2020 навчального року. В усіх закладах проведено поточні ремонти групових та класних кімнат, коридорів, будівель та споруд. Значна увага приділена оновленню матеріальної бази, придбанню нових меблів та обладнання. Відділ освіти, адміністрації навчальних закладів, спонсори та батьківські громади доклали максимум зусиль, щоб створити комфортні умови для навчання і виховання дітей.
12 черв. 2019

Переможці обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу

За підсумками проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у навчальних закладах Миколаївська ЗОШ посіла І місце у номінації «Сільські школи"
11 черв. 2019

ІІ місце в Освітньому проекті "Відкривай Україну"

8 червня 2019 року команда творчо об’єднаних спільною справою учнів 7-11 класів Мар’янівської ЗОШ І-ІІІ ступенів в складі Редько Таїсії, Сгібнєва Івана, Копєйко Оксани, Калініної Анни, Полуектової Дарини, Гасанової Арзу, Уліча Олексія, Григор’єва Гліба, Бойко Вероніки, Токаренко Карини, під керівництвом педагога-організатора, ментора команди Косенко Любов Федорівни, посіла ІІ місце в півфіналі Освітнього проекту «Відкривай Україну», який відбувся в форматі фестивалю освітніх інновацій в м. Полтава.
10 черв. 2019

Впровадження Нової української школи

29 травня 2019 року проведена (не)конференція “Впровадження Нової української школи в закладах освіти Новомосковського району” для батьківської аудиторії майбутніх першокласників, як плідний, змістовний діалог між педагогічною та батьківською громадою району.
10 черв. 2019

Юні джури - майбутні захисники України

на Дніпропетровщині пройшов обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який приймав учасників з усіх районів області на базі оздоровчого центру «Перлина придніпровˈя» с. Орлівщина Новомосковського району. Під час змагань 28 команд з різних куточків області демонстрували вправність і звитягу у конкурсах. Честь Новомосковського району гідно захищав рій «Низові характерники» (Вˈюнов Павло, Гончар Дмитро, Заболотний Сергій, Гайдук Іван, Максютенко Олександр, Журавель Оксана, Рева Ангеліна та ройовий Левицький Олексій) КЗ «Василівського НВК «Школа-дошкільний заклад».
16 трав. 2019

День вишиванки!

Вишиванка - це патриотично!
7 трав. 2019

Всеукраїнська військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

На базі КЗ «Василівський НВК «Школа-дошкільний заклад» відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».
1 квіт. 2019

Подяка за якісну підготовку і випуск талановитих учнів

Інститут прикладного системного аналізу Національного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" висловив щиру подяку директору Хуторо-Губиниської ЗОШ Куксенко М.М. та педагогічному колективу за якісну підготовку і випуск талановитих учнів.

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.