Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!

3 лют. 2020

Вітаємо!

Вітаємо переможців обласного етапу учнівських олімпіад2019-2020 навчального року:
29 січ. 2020

Вшанування пам'яті героїв Крут

29 січня 1918 року на залізничній станції поблизу селища КРУТИ за 130 кілометрів на північний схід від Києва відбулася трагічна подія. Битва під Крутами стала символом стійкості та незламності української нації. Пам’ять про неї увіковічена в історії народу.
22 січ. 2020

Відзначаємо День Соборності України

З метою виховання в молодого покоління почуття національної гідності та свободи у закладах освіти району були проведені заходи з відзначення Дня Соборності України
18 січ. 2020

Забезпечення якості освіти

17 січня 2020 року фахівці Управління Державної служби якості освіти у Дніпропетровській області провели навчання для керівників закладів загальної середньої освіти району з питання створення внутрішньої системи якості освіти.
14 січ. 2020

Вітаємо!

Вітаємо ученицю Демченко Валерію та її вчителя Захарчич Любов Романівну
18 груд. 2019

Нова українська школа – реалії, здобутки, перспективи…

11 грудня 2019 року у Вільненському навчально-виховному комплексі відбувся районний семінар-практикум вчителів початкових класів на тему: “Використання інтерактивних технологій для досягнення очікуваних результатів навчальної діяльності на уроках української мови і літературного читання”.
4 груд. 2019

семінар-практикум «Виховуємо соціально-компетентного дошкільника"

04 грудня 2019 на базі комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад "Івасик-Телесик" Губинисьскої селищної ради відбувся районний семінар-практикум для керівників закладів дошкільної освіти
28 лист. 2019

Районний семінар-практикум "Почуйте серцем голос дитини"

27.11.2019 року у Вільненському навчально-виховному комплексі "Школа- дошкільний заклад" відбувся районний семінар-практикім для заступників директорів з виховниї роботи закладів освіти.
24 лист. 2019

Вітаємо переможців!

Гуртківці Центру позашкільної освіти ( директор Христюк Н.Б ) взяли участь в обласному фестивалі анімаційного кіно "Цікава ЛялЯ."
7 лист. 2019

Семінар-тренінг практичних психологів «Можливості - обмежені, здібності безмежні»

07 листопада 2019 р на базі Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся просвітницький практичний семінар-тренінг практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти Новомосковського району «Можливості - обмежені, здібності безмежні».

4 квіт. 2024
2 квіт. 2024
Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.
25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.