«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

21 вер. 2022

Голуб МИРУ прилети до нас!

МИР. Сьогодні це одне з найжаданіших слів для кожного українця.
19 вер. 2022

Запрошуємо на навчання до закладів вищої освіти Міністерства оборони України

З метою виконання заходів військово-професійної орієнтації цивільної молоді проводиться попередній відбір кандидатів на вступ до вищих військових учбових закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти Міністерства оборони України.
16 вер. 2022

Вітаємо переможцціів Міжнародного конкурсу!

Вихованка комунального закладу "Центр позашкільної освіти" Губиниської селищної ради виборола II місце у Міжнародному екологічному конкурсі "Образ природи"
9 вер. 2022

День фізкультури та спорту в Губиниській громаді

9 вересня 2022 року, в Губиниській громаді на базі дитячо-юнацької спортивної школи пройшов святковий День фізкультури та спорту.
1 вер. 2022

Зі святом 1 вересня, з Днем знань!

Вітаємо з початком навчального року і Днем знань! Хай всім в навчанні таланить, хай буде цінна кожна мить
30 серп. 2022

Готуємося до нового навчального року

З метою організації якісного освітнього процесу в новому навчальному році 30 серпня 2022 року у Вільненському ліцеї відбулася педагогічна рада "Підсумок- перспектива".
25 серп. 2022

Вітаємо наших переможців!!

Вихованці комунального закладу "Центр позашкільної освіти" Губиниської селищної ради прийняли участь та стали переможцями у Всеукраїнської акції «Фотозона: Фауна моєї Батьківщини», яку проводив Національний еколого-натуралістичний центр
24 серп. 2022

Вітаємо з Днем Незалежності!

24 серпня Україна відзначає свій 31-й День Незалежності. В сучасних реаліях це свято набуло особливого, символічного значення.
23 серп. 2022

Вітаємо з Днем Державного Прапора України!

Щороку День Державного прапора в Україні традиційно відзначають у переддень Дня Незалежності – 23 серпня
19 серп. 2022

До Дня Незалежності України

Здобувачі освіти Вільненського ліцею з великим задоволенням приєдналися до челенджу "Одна єдина, моя ти рідна Україно"(yellow_heart)(blue_heart) до Дня НЕЗАЛЕЖНОСТІ України

30 квіт. 2024
30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!
18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024