Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання""Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" Вітаємо переможців!Пам’яті Героїв Крут“Свіча Голокосту не згасне”

9 квіт. 2023

Велике серце, як океан, ніколи не замерзає

Добро – це те, чим ми прагнемо наповнити своє життя!
7 квіт. 2023

7 квітня - Всесвітній день здоров’я

7 квітня увесь світ відзначає Всесвітній день здоров'я, який було започатковано на честь створення, а точніше, прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році.
5 квіт. 2023

Рік незлаиності 2022-2023

Минуло трохи більше року, як українці показали самі собі і всьому світу, що Україна може і буде перемагати.
4 квіт. 2023

День створення НАТО і Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки

Сьогодні, 04 березня, світова громадськість відзначає дві знаменні дати, які дуже актуальні для України.
31 бер. 2023

Вітаємо переможців змагань!

31 березня в смт. Губиниха провели першість КЗ ДЮСШ з греко-римської боротьби серед юнаків.
29 груд. 2022

"Рухайся до перемоги України"

28 грудня 2022 року в смт.Магдалинівка пройшов відкритий різдвяний турнір з футзалу серед вихованців ДЮСШ 2008-2010р.н. під девізом "Рухайся до перемоги України".
28 груд. 2022

Перемога у конкурсі

Відбувся конкурс у формі вікторини “Закон України “Про запобігання та протидію антисемітизму в Україні”
26 груд. 2022

Вітаємо переможців!

Дипломи за участь у фоточеленджі “Небо очима дітей” у рамках відкритого обласного патріотичного проєкту "Синьо-жовтий шлях" отримують учениці Вільненського ліцею
14 груд. 2022

Тим, хто врятував світ…

Сьогодні, 14 грудня, в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.
14 груд. 2022

Обласний конкурс ‟Новорічна композиціяˮ.

З метою ознайомлення молоді з сучасними напрямами флористики, сприяння розвитку флористичного мистецтва, залучення дітей та молоді до практичної роботи по захисту природи, формування високого рівня естетичної культури учнів та вихованців 6 грудня 2022 року на базі комунального закладу ‟Центр позашкільної освітиˮ Губииської селищної ради (далі- КЗ ‟ЦПОˮ) пройшов територіальний етап обласного конкурсу новорічної флористики ‟Новорічна композиціяˮ.

25 бер. 2024
25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.
7 бер. 2024
7 березня, у Губиниському ліцеї пройшла "Не лекція" з телеведучим Олександром Педаном. Це проєкт "Спільно до навчання" дитячого фонду ООН "Юнісеф".
23 лют. 2024
В Губиниській громаді пройшли змагання 2 етапу "Всеукраїнських шкільних ліг Пліч-о-пліч"з баскетболу.