День фізкультури та спорту в Губиниській громаді

9 вер. 2022
9 вересня 2022 року, в Губиниській громаді на базі дитячо-юнацької спортивної школи пройшов святковий День фізкультури та спорту.

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я є спорт. Сьогоднішнє спортивне свято є стартом реалізації Всеукраїнського проєкту “Рухайся до перемоги України! Ігри мужніх”, і мета цього свята– активізація фізкультурно-масової роботи в громаді, формування мотивацій до здорового способу життя. Змагалися дві команди: працівників закладів освіти Губиниської селищної ради і представників місцевого самоврядування.

Розпочали свято підняттям Державного Прапора України і хвилиною мовчання за загиблими героями нашого краю, які відділи своє життя у війні за наше щасливе вільне життя. Почесне право підняти Державний Прапор  України надано вчителю фізичної культури Василівської гімназії Педану І.І. та  вихованцям: Василівської гімназії - Горбаненку Владиславу і Губиниського ліцею - Левченку Андрію.

З вітальним словом і найкращими побажаннями нашим спортсменам на святі виступив голова Губиниської громади Єрьоменко П.В.

Подякою за багаторічну сумлінну роботу відзначено тренерський колектив і директора дитячо-юнацької спортивної школи – центру спортивно-масової роботи нашої громади – Зуєва В.М.

Начальник відділу освіти, сім”ї, молоді та спорту Щербакова О.В. і голова Губиниської громади Єрьоменко П.В. нагородили подяками та цінними подарунками  вчителів фізичної культури закладів освіти громади: Бондар Г.В. (Губиниський ліцей), Педана І.І. (Василівська гімназія Губиниського ліцею), Комлика В.М. (Мар’янівська гімназія Миколаївського ліцею).

За внесок у спортивні досягнення Новомосковського району і Губиниської громади та прищеплення учням любові до спорту щирі слова подяки і цінні подарунки отримали ветерани спорту Комлик М.М. (Миколаївський ліцей) і  Деркач О.Б. (Губиниська гімназія Губиниського ліцею). Ветерани передали спортивну естафету підростаючому поколінню майбутніх переможців.

Нагороджено цінними подарунками за спортивні успіхи та перемоги у змаганнях нашу талановиту молодь - кращих учнів-спортсменів: Горбаненка Владислава (Василівська гімназія Губиниського ліцею) і Левченка Андрія (Губиниський ліцей).

Трумбаль П.М. - головний суддя всіх спортивних змагань - відкрив спортивну сторінку нашого свята. Спортивні команди грали в футбол, волейбол, змагалися в дартсі, перетягуванні канату і стрільбі.  Перемогу здобула команда освітян громади.

Спортивна зустріч була теплою, щирою, дружньою.