Практичне тренування з питань евакуації у разі загрози або виникнення пожеж Соколівська ЗОШ І-ІІ ступенів

17 квіт. 2018
Проведення практичного тренування у Соколівській ЗОШ І-ІІ ступенів з питань евакуації у разі загрози або виникнення пожеж

17 квітня 2018 р. у Соколівській ЗОШ І-ІІ ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області в рамках практичних навчань з дотримання учасниками освітнього процесу правил протипожежної безпеки проводилися практичні тренування з евакуації учнів із приміщень в разі виникнення пожежі.

До участі в тренуванні було залучено всіх працівників школи та учнів 1 – 9 класів.

Під час тренування було відпрацьованно:

• сигнали оповіщення та дії персоналу за ними;
  • алгоритм дій адміністрації школи у випадку виникнення на території  школи пожежі;
  • дії персоналу школи з безпечної та швидкої евакуації учнів.

Основним завданням практичного тренування була перевірка готовності працівників та учнів до дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

Пам'ятка поводження у разі виникнення пожежі в школі дивитись тут, тут.