DNEPR VALSE 2018

20 черв. 2018
Один із кращих шкільних вальсів

МАЖОРНА НОТА ВИПУСКНОГО ВАЛЬСУ

Свято останнього дзвоника, успішні державні іспити та випускні урочистості для юних перещепинців відзначилися  ще одним яскравим  епізодом їх шкільного життя. З легкої руки однокласниці  Катерини Романченко , яка зареєструвалася та надіслала відеоролик зі шкільним вальсом вони стали учасниками VI фестивалю  Dnepr Valse 2018. За результатами першого туру наші випускники не увійшли до десятки найкращих, адже не набрали достатньої кількості голосів, та вже на другий день надійшла інформація від оргкомітету /управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА/ про те, що переглянувши танці 70 – ти шкіл - конкуренток   журі  фестивалю одноголосно зійшлися на думці, що вальс перещеплян є гідним фіналу.

16 червня на фестивальному причалі м.Дніпро в останнє у вихорі вальсу закружляли красиві, щасливі, натхненні випускники Перещеписької школи № 1: Карина Коваленко, Анастасія Базя, Карина Клачик, Анна Манченко, Катерина Романченко, Андрій Черешньов, Віталій Андрусів, Верініка Зима, Артем Тєрєхов,  Вадим Куцак, Владислав Лопатенко, Олександр Знахур, Ада Дороганова, Дмитро Шендрик, Єлизавета Пітіченко.

Всі, хто того дня мав нагоду бачити вочевидь те що відбувалося на святі:  переживали неповторні хвилини тріумфу своїх дітей, фіксували чудове дійство на кінокамери,  розділяли на всіх заряд бадьорості, гарного настрою і гордості,   це  батьки випускників,  і звичайно ж  хореограф – постановник вальсу Ліана Анатоліївна Олійник, яка вложила в танець душу, а виконавці пропустили його крізь своє серце.

За підсумками конкурсанти отримали фліпчарт, сувеніри та подяки: школі,  класному керівникові Зої Гаврилівні Кирєєнко та Катерині Романченко, яка продовжила своїм друзям  миті дитинства зареєструвавшись на участь у проекті – кращий шкільний вальс серед учнів Дніпропетровської області.

Воістину тріумфальним став сакральний час – періоду підбиття підсумків, завершення чергового життєвого етапу й переходу до нового початку, обов’язково щасливого.