«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

19 вер. 2018

100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського Соколівська ЗОШ І-ІІ ступеня

Вшанування пам'яті видатного педагога Василя Сухомлинського
18 вер. 2018

Безпека дорожнього руху Соколівська ЗОШ І-ІІ ступеня

Правила пішохідного руху, світлофори та їх призначення
18 вер. 2018

"Я маю право" Соколівська ЗОШ І-ІІ ступеня

Правопросвітницька робота "Я маю право!"
15 вер. 2018

День відкритих дверей у ЦХЕТУМ

У рамках 100 річчя Позашкілля та 100 річчя від дня народження В.Сухомлинського
15 вер. 2018

"Україна - Словенія: шляхи дружби очима дітей"

І місце у Міжнародному конкурсі дитячого малюнку
14 вер. 2018

Положення

Про проведення районних (зональних) та фінальних військово – патріотичних змагань «Ігри Патріотів 2018» серед шкіл Новомосковського району та м. Новомосковськ з нагоди святкування Дня захисника України та українського козацтва
12 вер. 2018

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у роботі ІІ-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції «Науково-методичні засади створення інноваційної Моделі STEM-освіти», яка відбудеться в рамках Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» 23 жовтня 2018 року м. Київ вул. І.Мазепи, 13 Палац дітей та юнацтва
12 вер. 2018

Проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Тематичні буклети. Відділ правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області
11 вер. 2018

Вебінар з математики

Шановні колеги! Запрошуємо на вебінар Дніпровської академії неперервної освіти "ОЛІМПІАДНА КОМБІНАТОРИКА". Початок 11 вересня, 14-30
7 вер. 2018

День фізичної культури та спорту 2018 Соколівська ЗОШ І-ІІ ступеня

Святкування Всеукраїнського Дня фізичної культури і спорту з 3 по 8 вересня 2018 року у Соколівській ЗОШ І-ІІ ступеня, уроки фізичної культури на цьому тижні проходили з різноманітними спортивними змаганнями.

30 квіт. 2024
30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!
18 квіт. 2024
Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.
4 квіт. 2024