Засідання школи молодого вчителя початкових класів

26 лист. 2015
20 листопада 2015 року на базі Гвардійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання школи молодого вчителя початкових класів, організоване методистом районного відділу освіти Алєксєєвою Ніною Олексіївною. Тема засідання: «Урок як основна форма навчання. Перші кроки допедагогічної майстерності».

Керівник школи учитель вищої категорії, учитель-методист Могилян Лариса Володимирівна привітала молодих колег, побажала успіхів на перших етапах педагогічної діяльності і в майбутньому, а також поділилася власним досвідом щодо підготовки вчителя до уроків, складання поурочних планів та проведення навчальних занять.

Досвідчений учитель провела урок літературного читання, на якому учні 4-А класу опрацьовували текст оповідання «Козак Голота» Марії Пригари, продемонструвала ефективні методи, форми і прийоми роботи з учнями.

Могилян Л.В. ділилася секретами педагогічної майстерності на уроці математики, де вчила четвертокласників замінювати одні одиниці вимірювання довжини та маси іншими.

Велику увагу на засіданні Школи молодого вчителя приділялося різним методам розв’язування задач.

Учасники Школи молодого вчителя поділилися своїми враженнями, висловили вдячність за сприяння вирішенню професійних проблем педагогів-початківців.