Семінар заступників директорів з виховної роботи

Семінар заступників директорів з виховної роботи

в Перещепинській ЗОШ І-ІІІст №1

28 жовтня 2015 року

З досвіду роботи Плахотіної Л.В.,заступника директора з ВР Перещепинської ЗОШ І-ІІІст№1

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ

Особливості внутрішкільного контролю за станом виховного процесу сучасного навчально-виховного закладу.

Досвідченим стає той педагог,

який вміє аналізувати свою працю.

В.Сухомлинський

1.     Система планування виховної роботи школи та здійснення контролю за її станом:

1)система планування національно-патріотичного виховання, згідно Концепції;

2)система планування ВР з класом(ознайомлення з планами виховної роботи класоводів, класних керівників з учнями різних вікових категорій)

2.     Роль шкільних музеїв у системі патріотичного виховання школярів.

3.     Книга внутрішкільного контролю за станом виховної роботи ЗВР , вимоги до ведення.

4.     Майстер-клас «Аналіз виховного заходу».