«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»Тренінг  з тактичної медицини Життя – прекрасне! Долаємо стрес! Вітаємо переможців  ІІ етапу Всеукраїнських олімпіадНаздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі"Спільно до навчання"

27 трав. 2015

XV РАЙОННИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС

"ПЕРЛИНКА - 2015"
14 трав. 2015

"НЕПОРУШНИЙ ЗВ*ЯЗОК ПОКОЛІНЬ"

ЗАГАЛЬНОПОЗАШКІЛЬНИЙ УРОК МУЖНОСТІ
3 трав. 2015

ВИСТАВКА - ЯРМАРОК

"ГАРМОНІЯ ДУШІ ТА РУК"
29 квіт. 2015

Обласний навчально-практичний семінар «Розвиток духовної сфери учнів через усвідомлення власної причетності до національних художніх традицій»

для методистів управлінь (відділів) освіти художньо-естетичного циклу, керівників методичних об`єднань вчителів інтегрованих курсів «Художня культура» та «Мистецтво» закладів освіти області, вчителів предметів художньо-естетичного циклу.
13 квіт. 2015

09 квітня 2015 року в дошкільному навчальному закладі «Чебурашка» Попасненської сільської ради пройшов семінар для вихователів малокомплектних ДНЗ

за темою "Трудове виховання дітей дошкільного віку як педагогічна проблема сучасності".
29 бер. 2015

19 березня 2015 року у Гвардійській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено районний семінар-тренінг

учителів-словесників та практичних психологів на тему: «Активізація мотиваційної сфери обдарованої дитини через розвиток пізнавальних здібностей» . У роботі семінару взяли участь методисти районного відділу освіти Москаленко Т.Д., Скряга Н.В., 34 викладачі української мови і літератури, 5 психологів загальноосвітніх навчальних закладів району.
26 бер. 2015

"МОЄ ПРИДНІПРОВ*Я!"

Районний конкурс дитячої художньої творчості
23 бер. 2015

20 березня 2015 р. у Євецько-Миколаївському навчально-виховному комплексі відбувся семінар

«Використання та систематизація інтегрованої діяльності з метою повноцінного особистісного розвитку дітей в рамках проектної діяльності з дітьми дошкільного віку».
4 бер. 2015

Патріотичне виховання дітей в дошкільних навчальних закладах Новомосковського району

26 лютого 2015 року на базі Перещепинського КЗ ДНЗ «Ромашка» пройшов районний семінар за темою "Патріотичне виховання дошкільників засобами інтегрованої діяльності".
27 лют. 2015

"Містер року"