Відділ освіти Новомосковської райдержадміністрації

Новости: 599

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

30.04.2024 року на базі Василівськоі гімназії відбулось урочисте відкриття ІІІ районного етапу зі спортивного орієнтування Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським під гаслом "Разом до Перемоги!!!" серед закладів освіти Новомосковського району!

Тренінг з тактичної медицини

Представники спеціального волонтерського проєкту Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна) провели для вчителів Губиниської територіальної громади навчання з тактичної медицини.

Життя – прекрасне! Долаємо стрес!

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

Відбулося нагородження здобувачів освіти та їхніх наставників за підготовку і призові місця в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.

Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі

25 березня на базі ЦПРПП Губиниської селищної ради в Губиниському ліцеї за підтримки МОН та у партнерстві з UNICEF Ukraine Освіторія відбувся тренінг “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі” для учителів початкових класів.

"Спільно до навчання"

7 березня, у Губиниському ліцеї пройшла "Не лекція" з телеведучим Олександром Педаном. Це проєкт "Спільно до навчання" дитячого фонду ООН "Юнісеф".

"Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

В Губиниській громаді пройшли змагання 2 етапу "Всеукраїнських шкільних ліг Пліч-о-пліч"з баскетболу.

Вітаємо переможців!

Почесне ІІІ місце серед представлених понад 1200 робіт із різних регіонів України виборов учнівський колектив 7 класу Василівської гімназії Губинської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області (керівник: Волощенко Олена Борисівна)

Пам’яті Героїв Крут

Сьогодні українці згадують бій під Крутами у 1918 році. Це не просто історична подія, це один із символів нашої нескореності.

“Свіча Голокосту не згасне”

27 січня весь світ вшановує пам'ять та відзначає Міжнародний день Голокосту!!!