Відділ освіти Новомосковської райдержадміністрації

Організація освітнього процесу

Наказ відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Губиниської селищної ради від 27 травня 2022 року № 97-з "Про недопущення порушення  педагогічними працівниками норм професійної етики та вчинення насильства над дітьми"

Наказ відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Губиниської селищної ради від 04 січня 2022 року № 02-з "Про організацію роботи із зверненнями громадян"

Зробимо  країну енергоефективною разом! Енергоефективні школи - нова генерація

Наказ МОН від 10.07. 2019 № 955 "Про внесення змін до наказу від 12.01.2016 №8"