Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек " Вірю в майбутнє твоє, Україно!".

31 жовт. 2023
На базі КЗ “ЦПРПП” Губиниської селищної ради з 1 по 31 жовтня 2023 року в закладах загальної середньої освіти пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом: “Вірю в майбутнє твоє, Україно!” з метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, сприяння реалізації основних пріоритетів Нової української школи, популяризації.

Сучасну школу неможливо уявити без інформаційного простору, який створюється за допомогою бібліотечного комплексу. Бібліотека стала центром, де забезпечується доступ до різноманітної інформації. Бібліотекарі шкіл надають методичну, практичну, індивідуальну та професійну допомогу учням, вчителям, батькам у підборі навчального матеріалу. Навчити школярів любити книжку – завдання бібліотекарів і педагогів школи. Проведені заходи у Вільненському ліцею, Миколаївському ліцею, Губиниському ліцею, Попасненській гімназії, Новостепанівській гімназії, Василівській гімназії, філії Хащівської гімназії Миколаївського ліцею, філії Губиниської гімназії Губиниського ліцею, філії Мар’янівської гімназії Миколаївського ліцею, філії Королівської гімназії Миколаївського ліцею під час місячника шкільних бібліотек сприяли приверненню уваги до питання патріотичного виховання в нашій державі, розкриттю виховної функції шкільної бібліотеки, об’єднання зусиль педагогічного колективу і бібліотеки щодо розвитку патріотизму зростаючої особистості, пробудження в школярів глибокого інтересу до історії України та рідного краю, прагнення жити в Україні, захищати та розбудовувати свою країну, вірити в її світле майбутнє , вихованню поваги і шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини народу, пробудженню почуттів національної свідомості, любові та поваги до своєї Батьківщини. Бібліотеки закладів освіти Губиниської громади активно й творчо долучилися до участі у проведенні різноманітних заходах. Кращі відеоматеріали та презентації проведених заходів були надіслані до комунального закладу вищої освіти “Дніпровської академії неперервної освіти”, а саме: досвід роботи Лідії Шерстюк, бібліотекаря Вільненського ліцею, узагальнені матеріали по проведенню місячника закладів загальної середньої освіти. Вдячні за плідну творчу роботу Вільненському ліцею, Миколаївському ліцею, Губиниському ліцею, Попасненській гімназії, Новостепанівській гімназії, Василівській гімназії, філії Хащівської гімназії Миколаївського ліцею, філії Губиниської гімназії Губиниського ліцею, філії Мар’янівської гімназії Миколаївського ліцею, філії Королівської гімназії Миколаївського ліцею. Шкільним бібліотекарям бажаємо нових творчих звершень і здобутків!