День української писемності та мови — свято яке відзначається в Україні 27 жовтня .

27 жовт. 2023
Мова народу-то найкращий цвіт, що ніколи не в'яне, а вічно живе, розвивається. Людина може володіти кількома мовами, залежно від її здібностей, але найкраще, найдосконаліше вона повинна володіти рідною мовою. Саме мова - це характер народу, його розум і досвід, краса і сила душі, вона його цвіт і зав'язь.

З метою пропагування грамотності ,підтримки та розвитку державної мови,виховання високої мовної культури 27 жовтня 2023 року, у День української писемності та мови, вчителі  долучилися до написання XXIII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Дороги України». Писали про дороги України . Скільки їх пройшли та проїхали наші славні воїни ! Скільки ще буде пройдено до великої Перемоги!… Низький уклін Захисникам за те , що ми мали можливість написати цей диктант ! Українська - мова перемоги! Українська - це круто ! Слава ЗСУ!

Цей день нагадує нам про те,що наша рідна мова єнашим унікальним національним скарбом.Це-одна з найкрасивіших мов світу,яка єднає українців в одну національну родину.