Дитячий табір відпочинку "Сонечко" - дивовижне місце

9 черв. 2023
Цікаво та продуктивно проходить зміна у ДТВ “Сонечко” на базі Вільненского ліцею. Мета — організувати цікавий та безпечний відпочинок дітей на високому рівні.

День ПАТРІОТА

Яскравою сторінкою табірного життя став День ПАТРІОТА. Як справжні патріоти, безмежно любимо свою Україну і розповідаємо про це постійно, й англійською також, удосконалюємо рідну мову, не уявляємо себе без вишиванки, демонструємо знання про національні символи під час вікторини. Як справжні патріоти, постійно повторюємо правила безпеки життєдіяльності. А ще до Дня журналіста під час години української мови спробували себе в якості журналістів та підготували невеликий показ власних патріотичних програм під девізом “З Україною в серці!”.

О, спорт! Ти – мир!

Активно та весело пройшов у ДТВ “Сонечко” День Спорту. Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Тож сьогодні діти разом з гостем дня – Спортиком провели танцювальну ранкову зарядку, спортивний квест, грали в спортивні ігри, малювали малюнки. День був насичений, цікавий та змістовний і всі з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

Мандруємо світом казки

Продовжуючи тему минулого дня та розвиваючи фантазію, сьогодні діти ДТВ “Сонечко” побували у чарівному світі казок разом з віртуальним гостем та кумиром сучасності Гаррі Потером. І сьогодні, у Міжнародний день друзів, всі знайомили один одного зі своїми улюбленими казковими друзями, інсценізували відомі українські казки, удосконалювали мовні компетентності під час години рідної мови. День казки у таборі пройшов цікаво та продуктивно.