1 червня - День захисту дітей

1 черв. 2023
Вітаємо усіх дітей з Днем захисту дітей! Ростіть здоровими, щасливими, оповитими любов'ю під мирним українським небом! Нехай маленькі починання стають великими перемогами, а успіх крокує завжди поруч!

Перший день літа подарував вільненській дітворі одразу 2 знаменні події: відкриття дитячого табору відпочинку “Сонечко” при Вільненському ліцеї та День захисту дітей. Довгоочікувана зустріч з “Сонечком” принесла усім море позитивних емоцій та нових вражень! Свято захисту дітей теж відбулося на славу: танцювальний флешмоб, розважальне шоу, конкурси, сяючі дитячі очі на радісних обличчях. Також учні закладу взяли участь у загальношкільному челенджі до Дня захисту дітей “Я на улюбленому фото”, поділилися своїми світлинами, а найактивнішими були наші красуні.