“Коли ми пам’ятаємо – ми непереможні!”: День пам’яті та примирення

8 трав. 2023
8 травня – День пам’яті та примирення.

Саме 8 травня більшість народів світу згадує велич перемоги над нацизмом. Саме 8 травня світ вшановує памʼять усіх, чиї життя забрала та війна. Саме 8 травня набрав чинності Акт про беззастережну капітуляцію вермахту.  Пам’ятаймо про тих, хто боровся за Україну тоді! Шануймо тих, хто воює за неї сьогодні. Світла пам'ять усім українським Героям! Перемога за нами!

До цієї знаменної дати у Вільненському ліцею відбулися Єдиний урок мужності “Подвигам немає забуття”, ранкове коло “Коли ми пам’ятаємо – ми непереможні!”, підготовлена дистанційна літературна мозаїка “Пам'ять на тлі історії”. З великим задоволенням здобувачі освіти приєдналися до патріотичного фоточеленжу “Маки пам’яті”, особливо активними були учні початкової школи. Невід’ємними атрибутами сьогоднішнього дня у закладі традиційно були церемонія покладання квітів до меморіальної стели загиблих у Другій світовій війні, трудовий десант “Меморіал”, акція вшанування ветеранів Другої світової війни та дітей війни “З повагою від серця”, червоні маки та хвилина мовчання.