“Писанковий рай”.

16 квіт. 2023
16 квітня 2023 року на базі комунального закладу ‟Центр позашкільної освітиˮ Губиниської селищної ради пройшов територіальний фестивалю писанок “Писанковий рай”.

З метою популяризації українських традицій, мистецтва писанкарства в Україні, розвитку і поширення українського писанкарства, пропаганди розвитку української культури та сімейних цінностей, творчого розвитку дітей та юнацтва, патріотичного і громадянського виховання дітей, задоволення їх потреб у творчій самореалізації.

Для участі у Фестивалі надано 86 робіт із 7 закладів освіти Губиниської селищної ради : комунального закладу ‟Центр позашкільної освітиˮ (директор Христюк Н.Б.), Миколаївського ліцею (директор Антоненко Н.В.), Вільненського ліцею (директор Бойко І.Г.), Губиниського ліцею (директор Решетняк Н.В.), Новостепанівської гімназії (директор Пліска М.М), філії Євецько-Миколаївська гімназія Губиниського ліцею (завідувач Мирошник О.М.), філії Всесвятська гімназія Губиниського ліцею (завідуюча Поправка Л.О).