День створення НАТО і Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки

4 квіт. 2023
Сьогодні, 04 березня, світова громадськість відзначає дві знаменні дати, які дуже актуальні для України.

4 квітня відзначається День створення НАТО і міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням.

З метою закріплення навичок мінної безпеки, повторення правил поводження із вибухонебезпечними предметами серед здобувачів освіти Вільненського ліцею  проведені п’ятихвилинки безпеки “Знахідка, що може вибухнути”, артсвітлиця “Увага! Небезпека!”, до якої приєдналися і найменші дітлахи з групи дошкільного відділення, тематична пізнавальна прогулянка з Патроном для учнів Нової української школи, а для інших ліцеїстів – онлайн – гра “Суперкоманда проти мін”, членом якої можна стати за посиланням https://game.bezpeka.info/.

Тож, ми вчимо історію, бережемо себе і рідних, творимо своє майбутнє!