Обласний конкурс ‟Новорічна композиціяˮ.

14 груд. 2022
З метою ознайомлення молоді з сучасними напрямами флористики, сприяння розвитку флористичного мистецтва, залучення дітей та молоді до практичної роботи по захисту природи, формування високого рівня естетичної культури учнів та вихованців 6 грудня 2022 року на базі комунального закладу ‟Центр позашкільної освітиˮ Губииської селищної ради (далі- КЗ ‟ЦПОˮ) пройшов територіальний етап обласного конкурсу новорічної флористики ‟Новорічна композиціяˮ.

Для участі у Конкурсі надано 69 робіт із 6 закладів освіти Губиниської селищної ради: комунального закладу ‟Центр позашкільної освітиˮ(директор Христюк Н.Б.), Миколаївського ліцею (директор Антоненко Н.В.), Вільненського ліцею (директор Бойко І.Г.), Губиниського ліцею (директор Решетняк Н.В.), філії Євецько-Миколаївської гімназії Губиниського ліцею (завідувач Мирошник О.М.), Новостепанівської гімназії (директор Пліска М.М.), філія Мар'янівської гімназії Миколаївського ліцею ( завідуюча Лядська Р.І.). Роботи переможців територіального етапу Конкурсу приймуть участь в обласному етапі.