Створюємо квітковий рай разом

30 лист. 2022
Вчителі закладів освіти, взявши участь у благодійному освітньому проєкті Flowers4school, який спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, отримали унікальні сорти морозостійких цибулинних квітів

Приємно тримати в руках результати своєї діяльності!

Так, вчителі Вільненського ліцею, взявши участь у благодійному освітньому проєкті Flowers4school, який спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, отримали унікальні сорти морозостійких цибулинних квітів.

Flowers4school - це коробка з цибулинами квітів (до 500 шт.), яка містить велику колекцію: тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів. У коробці також буде інструкція про посадку та допоміжні матеріали

А тепер наші діти своїми дбайливими рученятами згідно інструкції посадять їх біля рідного закладу. Нехай квітнуть усім на радість, нехай милують око повсякчас, нехай буяють як символ Перемоги і процвітання нашої країни!