Патріотичний марафон до 300- річчя з дня народження Григорія Сковороди

5 груд. 2022
Триває патріотичний марафон до 300- річчя з дня народження Григорія Савовича Сковороди - великого сина українського народу,

У Вільненському ліцеї до 300- річчя з дня народження Григорія Савовича Сковороди - великого сина українського народу,філософа, чиє ім'я внесено до списку 5 найвизначніших мудреців Людства, створеного ЮНЕСКО. Вшановуючи пам'ять відомого національного письменника, педагога, гуманіста і просвітителя, вчителі закладу провели педагогічний форум “Поціновувачі Сковородинської мудрості” та почерпнули багатий досвід з джерела невмирущого слова.

Для учнів особливо цікавими та пізнавальними  були, за їх словами, літературна майстерня “Портрет філософа очима дітей”, дайджест-дошка “Як хто посіє в юності, так пожне в старості” та віртуальні погостини “Незнайомий знайомець Г.С.Сковорода”. Також старшокласники приєдналися до обласних інформаційно-просвітницьких заходів з нагоди ювілею відомого філософа, письменника та вчителя, взявши участь онлайн в конкурсі - вікторині “Людина безмежних талантів” та створенні каталогу географічних топонімів “Вдячні нащадки”. Як казав Г.Сковорода, “щасливий, хто мав змогу знайти щасливе життя. Але щасливіший той, хто вміє ним користуватись”. Тож, будьте щасливі!