БУДЬ АКТИВНИМ ЗАРАДИ МИРУ

14 лист. 2022
Наші діти дуже люблять різні змагання, тому між школярами було оголошено фото – челендж, на найкраще виконання цікавих фізичних вправ. Спорт – це сила!

Кожного осіннього ранку,  в рамках акції "Активна осінь Дніпропетровщини", здобувачі освіти Вільненського ліцею поспішають не просто на уроки фізичної культури, а на "веселу зарядку". Це стало традицією закладу. Діти із задоволенням виконують вправи під веселі дитячі мелодії.

Учні 2 класу активну участь прийняли в онлайн-брейн-рингу "Здоров'я і спорт - поруч ідуть", де збагатили свої знання про види спорту, їх особливості та значення, відомості про спортсменів, здоровий спосіб життя та користь занять фізичною культурою.

Учні 4 класу прийняли участь у фоточеленджі: “О спорт! О спорт! Це просто клас! Дружіть із ним завжди. Здоров’я, юність, силу дасть і творчої снаги!”

Також цікаво і змістовно пройшла фізкультурно-оздоровча естафета "Будь активним заради миру", адже наші діти дуже люблять різні змагання, тому у Вільненському ліцеї між школярами було оголошено фото – челендж, на найкраще виконання  цікавих фізичних вправ. Спорт – це сила!